TREN
TR|EN
Demiriz Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Demiriz, 1980 yılında 40 m2'lik bir atölyede Elektrik Mühendisi Sn. Salih Güven DEMİRİZ'in kademeli voltaj regülatörü ve izoleli transformatör imalatına başlamasıyla kurulmuş oldu. Ardından servo otomatik voltaj regülatörlerinin seri üretimine ve beraberinde bu voltaj regülatörlerine yönelik varyak üretimine başlanmıştır.

Demiriz Elektrik'in kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim, zaman içinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda yeni imalatların başlamasına vesile olmuştur. Bu dönemde elektrod kaynak makinaları, punta kaynak makinaları, kaporta çektirme makinaları, akü şarj redresörleri üretimine başlayan firmamız, 1999 yılında kurumsallaşarak Demiriz Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. unvanını almıştır.

2000'li yıllarda gazaltı kaynak makinaları, pedallı elektronik punta kaynak makinaları, pnomatik elektronik punta kaynak makinaları ve otomatik akü şarj redresörleri üretimine başlanmıştır. Demiriz aynı zamanda diğer modellerin iç yapısında ve dış görünümünde yenilenmeye giderek, pratik ve uzun ömürlü ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmuştur. 2008 yılında ark kaynak kabloları, seyyar kablo makaraları, telefon kabloları, uydu/anten kabloları ve CCTV kamera kablolarının üretimine hızlı bir başlangıç yapan Demiriz, kablo ürün grubunda da deneyimini artırarak yoluna devam etmektedir. Demiriz bugün, ağır sanayi şartlarında uzun ömürlü çalışabilen, yüksek donanımlı ve ekonomik ürünleri üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Satış öncesinde tüketicilerin taleplerini eksiksiz ve zamanında yerine getiren Demiriz, satış sonrasında da müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Deneyimli servis ekibi sayesinde arıza ve yedek parça sorunlarına kısa sürede müdahale edebilen ve müşteri memnuyetini ön planda tutan güven esasına dayalı bir firmadır. Kalite ve güvene verdiği önemi ürünlerine de yansıtan Demiriz, ürünlerini CE kalite sertifikası ile üretmektedir. İstanbul Silivri Ortaköy Sanayi Bölgesi'nde 5.750 m2 kapalı alanda üretimine devam eden Demiriz Elektrik, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen yapısıyla ürettiği tüm ürün gruplarında Türkiye'nin ciddi üreticileri arasında yerini almıştır.

Demiriz Elektrik'in misyonu ise; tüketici beklentilerini göz önüne alarak yenilikçi ve kaliteli ürünlerinin devamlılığını sağlamaktır.

Copyright © 2020 DEMİRİZ ELEKTRİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ortaköy Sanayi Bölgesi Tiftik Sk. No:16 Selimpaşa Silivri / İstanbul TÜRKİYE

info@demirizelektrik.com.tr

Tel: +90 212 734 39 25